Motocykl Żużlowy


 Symulator motocykla żużlowego wynajem
na imprezy firmowe / sportowe / pikniki

Opis ogólny:
Symulator motocykla żużlowego to wyjątkowa atrakcja, która pozwoli uczestnikom zabawy przeżyć niezapomniane chwile na wybranym torze czarnego sportu. Konstrukcja urządzenia została oparta na autentycznym motorze żużlowym i dopieszczona w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu symulator jazdy motorem żużlowym prezentuje się niezwykle profesjonalnie, a jego chromowane podzespoły przyciągają uwagę gości na imprezie i evencie. Każdy z uczestników zabawy będzie chciał stoczyć zaciętą rywalizację. Symulatory motocykli żużlowych wywołają nie jeden uśmiech na twarzy.

Symulatory żużlowe wynajem

Na potrzeby imprez i eventów, szczególnie firmowych, polecamy wynajem dwóch symulatorów żużlowych, które spinamy w jedną siecią komputerową. Ze względu na to zawodnicy mogą rozpocząć rywalizację na torze w czasie rzeczywistym. Uzupełnieniem pakietu stanowi tablica wyników LCD, na której wyświetlamy czasy najlepszych kierowców, a także zestaw rekwizytów rajdowo-wyścigowych. Na życzenie klienta symulatory motocykli żużlowych możemy obrandować. Umieszczamy na nich logo lub logotyp firmowy, a także inną reklamę w grze oraz na zewnątrz urządzenia. W przypadku imprez plenerowych symulatory żużlowe wynajmujemy z namiotami ochronnymi.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy wsiada na motor i po krótkim szkoleniu wyrusza na tor. Jego zadaniem jest jak najszybsze przejechanie czterech okrążeni toru. Do dyspozycji uczestników oddajemy największe tory żużlowe w Polsce, a wśród nich tory w miastach, takich jak: Toruń, Zielona Góra, Bydgoszcz, Tarnów, Gorzów Wielkopolski. Nad prawidłowym przebiegiem zabawy czuwa nasza obsługa.


Dane Techniczne:

Motocykl żużlowy – symulator:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary do transportu: szerokość: 89 cm, długość: 195 cm, wysokość 170 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm


Film:


Symulator jazdy motorem żużlowym


Symulatory motocykli żużlowych

Motocykle żużlowe symulator wynajem.

Symulator motocykla żużel wynajem.

Symulator motocykla żużlowego.

Tomasz Gollob na symulatorze.

Żużlowy symulator czarny.

Żużlowy symulator motocykla.

Prowadzimy wynajem symulatorów żużlowych w całej Polsce.

Każdy może zostać żużlowcem!