Motocykl Żużlowy


Opis:

Opis ogólny:
Symulator motocykla żużlowego to wyjątkowa atrakcja, która pozwoli uczestnikom zabawy przeżyć niezapomniane chwile na wybranym torze żużlowym. Konstrukcja urządzenia została oparta na autentycznym motocyklu żużlowym i dopieszczona w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu symulator prezentuje się niezwykle profesjonalnie, a jego chromowane podzespoły  przyciągają uwagę uczestników zabawy.
Na potrzeby imprez, szczególnie firmowych, polecamy wynajem dwóch symulatorów motocykli żużlowych, które spinamy jedną siecią komputerową umożliwiając zawodnikom rywalizację na torze w czasie rzeczywistym. Uzupełnienie pakietu stanowi tablica wyników LCD, na której wyświetlamy czasy najlepszych kierowców oraz zestaw rekwizytów rajdowo-wyścigowych. Na życzenie klienta umieszczamy logo lub logotyp firmowy lub inną reklamę w grze oraz na zewnątrz urządzenia. W przypadku imprez plenerowych zapewniamy namioty ochronne.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy wsiada na motor i po krótkim szkoleniu wyrusza na tor. Jego zadaniem jest jak najszybsze przejechanie czterech okrążeni toru. Do dyspozycji uczestników oddajemy największe tory żużlowe w Polsce, a wśród nich tory w miastach, takich jak: Toruń, Zielona Góra, Bydgoszcz, Tarnów, Gorzów Wielkopolski. Nad prawidłowym przebiegiem zabawy czuwa nasza obsługa.


Dane Techniczne:

Motocykl żużlowy – symulator:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary do transportu: szerokość: 89 cm, długość: 195 cm, wysokość 170 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm


Galeria:


Symulator Motocykla Żużlowego

Motocykle żużlowe symulator wynajem.

Symulator motocykla żużel wynajem.

Symulator motocykla żużlowego.

Tomasz Gollob na symulatorze.

Żużlowy symulator czarny.

Żużlowy symulator motocykla.

Każdy może zostać żużlowcem!