Średnia Impreza F1


WYNAJEM SYMULATORÓW F1

Średnia impreza F1 to symulatory o tematyce F1, a także dodatkowe urządzenia na eventy i imprezy dla firm.

Opis ogólny:
Symulatory F1 wynajem mogą być użytkowane zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci. Posiadamy bolid F1 wynajem w skali 1:1, który z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich gościach. Jego detale są starannie dopracowane, ponieważ wiemy jak ważna jest estetyka. Oprócz tego bolid Formuły 1 można wynająć jako show car, czyli samochód pokazowy. Tą opcję polecamy w szczególności na imprezy w centrum handlowym i sklepach wielkopowierzchniowych. Symulatory wynajem sprawdzą się również na innych imprezach.

Kolejnymi atrakcjami są symulatory F1 wynajem. Wsiadając do atrakcji już czujemy się jak kierowca rajdowy. Ponadto na dwóch ruchomych urządzeniach możemy ścigać się z innymi wirtualnymi bolidami.

IMPREZA F1

symulatory wynajem

Zależnie do woli organizatorów imprezy przy wynajem symulatorów dodatkową, a zarazem główną atrakcją może być wyścig. W jego ramach zawodnicy pokonują oczywiście na czas tę samą trasę na tym samym torze.

SYMULATORY F1 WYNAJEM

Sposób zabawy:
Po pierwsze eliminacje.
 W czasie trwania imprezy od 2 do 3 godzin wszyscy chętni uczestnicy korzystają z symulatorów, a nasza obsługa zapisuje wyniki na tablicy wyników. Po zakończeniu eliminacji prowadzący imprezę ogłasza wreszcie listę laureatów. Następnie zaprasza finalistów na konkretny symulator wynajem do wzięcia udziału w ostatnim etapie wyścigu.

Po drugie finał. W ramach finału typujemy zwycięzców, odpowiednio 1, 2 i 3 miejsce na podium. Po ogłoszeniu wyników następuje uroczysta dekoracja, a potem rozdanie nagród.* Dodatkowo całą uroczystość podkreśli nasz wystrój radowy i symulatory F1 wynajem.

Po zakończeniu wyścigu urządzenia lub symulator wynajem pozostają do dyspozycji uczestników imprezy. Zasady użytkowania atrakcji ustalamy z organizatorem przed rozpoczęciem imprezy. Dodatkowo goście czekający na wzięcie udział w wyścigu mogą skorzystać z innych atrakcji, takich jak automaty zręcznościowe RETRO oraz refleksomierz.

*Oferta nie obejmuje nagród dla zwycięzców konkursu.


FILM


WYNAJEM F1 SYMULATOR

Zestaw „Średnia Impreza F1” to przede wszystkim 4 atrakcje:
– bolid F1 wynajem w skali 1:1 – wzór Mercedes
– symulator wynajem F1 ruchomy z panoramicznym obrazem
– tablica z wynikami LCD 32”
scenografia F1 (beczki 2 szt., flagi 2 szt., podium zwycięzcy)
– rozgrywki pomiędzy uczestnikami
– refleksomierz F1 lub automat do gier

Dane techniczne:
– przepustowość: 50 osób/1h
– czas pracy na imprezie F1: 8h + czas rozłożenia (60 min.) i złożenie sprzętu.
– zasilanie: 4 x 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 98 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm

Formuła F1 w skali 1:1:
– wymiary do transportu: szerokość 160 cm, długość 450 cm, wysokość 120 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 500 cm, wysokość 120 cm

Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 160 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).


SYMULATOR WYNAJEM

BOLID F1 WYNAJEM

bolid f1 WYNAJEM

Wynajem symulatorów polecamy na imprezy motoryzacyjne, rajdowe, a także na imprezy F1 i samochodowe. Zapewniamy fachową obsługę. W przypadku imprez w plenerze jest możliwość wynajęcia namiotów ochronnych, dzięki którym zabawa może odbywać się niezależnie od aury. Symulatory F1 wynajem to atrakcje, których nie może zabraknąć na Twojej imprezie!