Symulator dachowania

Cena wynajmu 1900 zł netto 


Symulator dachowania wynajem
imprezy / festyny / pikniki /eventy

Opis ogólny:
Symulator dachowania to jedno z najciekawszych, a zarazem budzących największe emocje urządzeń w pakiecie Bezpieczny weekend. Budowa symulatora pozwala uczestnikom zabawy na bezpieczne „dachowanie”, a więc fizyczne doświadczenie tego, co dzieje się z ludzkim ciałem i samym pojazdem w trakcie dachowania. Śmiałkowie przekonają się również, dlaczego wożenie we wnętrzu samochodu całej masy luźno porozrzucanych przedmiotów jest niebezpieczne. Aby im to umożliwić i pokazać, co dzieje się z niezabezpieczonymi przedmiotami w trakcie obracania się pojazdu wokół własnej osi w naszym symulatorze „porzuciliśmy” piłeczkę tenisową, portfel i kilka plastikowych butelek.

Sposób zabawy:
Po wejściu do symulatora uczestnik zabawy zapina pasy, a nasza obsługa upewnia się, iż zostały one poprawnie zapięte. Następnie symulator zostaje włączony. Pojazd okręca się wokół własnej osi z bezpieczną prędkością ok. 6 obrotów na minutę. Urządzenie może zostać w każdej chwili zatrzymane. Jednorazowo z urządzenia mogą korzystać dwie osoby. Czas trwania zabawy wynosi ok. 3 min.


DANE TECHNICZNE:

Symulator dachowania:
Przepustowość: 40 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary do transportu: szerokość 217 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 260 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm
Uwagi: Z urządzenia mogą korzystać osoby pow. 16 roku życia!


Film:

Galeria:

Symulator dachowania imprezy dla firm

Symulator dachowania cena

Symulator dachowania impreza dla PZU Cargo

Przeżyj bezpieczne dachowanie.


REGULAMIN:

Głównym zadaniem urządzeń wchodzących w skład pakietu Bezpieczny weekend – symulatora dachowania i symulatora zderzeń – jest podnoszenie świadomości uczestników zabawy.

  1. Z urządzeń mogą korzystać osoby powyżej 16 roku życia.
  2. Korzystanie z urządzeń odbywa się na własne ryzyko i odpowiedzialność.
  3. Korzystanie z urządzeń może wiązać się z ryzykiem występowania skutków ubocznych: drobnych urazów takich jak zadrapania i siniaki, zawrotów głowy i omdleń.
  4. Z urządzeń nie mogą korzystać: kobiety w ciąży, osoby cierpiące na schorzenia, które w wyniku korzystania z urządzeń mogą mieć negatywne następstwa oraz osoby będące pod nadmiernym wpływem alkoholu.
  5. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia jedzenia i napojów do urządzeń oraz żucia gumy w trakcie korzystania z urządzeń.
  6. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia do urządzeń ostrych i ciężkich przedmiotów, w tym biżuterii i telefonów komórkowych, które mogą prowadzić do wystąpienia urazów.
  7. Przed i w trakcie korzystania z urządzeń obowiązuje bezwzględny nakaz postępowania zgodnie z poleceniami obsługi urządzenia.
  8. Obsługa urządzenia oraz organizator imprezy nie ponoszą odpowiedzialności za zgubione przez uczestników zabawy przedmioty.

Uwaga!
Przed skorzystaniem z urządzenia zastanów się, czy nie będzie to miało negatywnych skutków dla Twojego zdrowia. Koniecznie upewnij się, że masz dobrze zapięte pasy!!!


Z naszym symulatorem dachowania docieramy do miast, takich jak: Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Poznań, Łódź, Katowice, Kraków i wiele innych.
W razie wszelkich pytań lub wątpliwości dotyczących transportu urządzenia prosimy o kontakt telefoniczny: +48 501 807 007