Pit-stop


Pit-Stop wynajem
imprezy firmowe/ szkolenia/ pikniki


Pit-stop wynajem na imprezy to profesjonalny, dwustanowiskowy symulator zmiany koła na eventy, konferencje, szkolenia i targi, a także spotkania pracownicze, pikniki i festyny.
Jest jedną z atrakcji dla firm zarówno na imprezy motoryzacyjne i rajdowe oraz imprezy związane z bezpieczeństwem na drodze.

Opis ogólny:
Podczas wyścigu rajdowego liczy się szybkość i precyzja zespołu. Dzięki temu urządzeniu każdy może nie tylko sprawdzić, ale również udoskonalić swoje umiejętności manualne. Koła w symulatorze można zmieniać przy pomocy tradycyjnego klucza lub wkrętarki. Symulator wymiany koła idealnie nadaje się do przeprowadzania konkursów polegających na wymianie kół na czas. Nad przebiegiem zabawy i bezpieczeństwem uczestników czuwa wykwalifikowany personel.

Pit stop wynajem na imprezy

Sposób zabawy:
W wariancie konkursowym uczestnicy zajmują miejsca po przeciwległych stronach urządzenia. Następnie czekają na znak START osoby z obsługi, który rozpocznie konkurs wymiany koła. Zabawa polega na zdjęciu uszkodzonego koła i założeniu nowego. Wygrywa zawodnik lub drużyna, której wymiana koła zajęła najmniej czasu. Tempo wymiany koła oraz solidność przykręcenia śrub ocenia nasz instruktor. Czas zabawy to ok. 5 min.


Film:


DANE TECHNICZNE:

Pit-stop:
Przepustowość: 30 osób/1h
Czas pracy na imprezie:
8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/0,5 kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 50 kg
Wymiary do transportu: szerokość 66 cm, długość 168 cm, wysokość 80 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 66 cm, długość 180 cm, wysokość 80 cm


SYMULATOR ZMIANY KOŁA

PIT STOP WYNAJEM

Pit- stop szybkie odkręcanie koła

Bądź szybszy od swoich rywali! Symulator wymiany koła na imprezy plenerowe, firmowe, a także jako atrakcja podczas przerwy w konferencji czy spotkaniu biznesowym.