Średnia impreza VR

atrakcje VR wynajem


SYMULATOR VR WYNAJEM

Opis ogólny:
Symulator jazdy vr wynajem i symulator lotu VR wynajem to atrakcje, dzięki którym każde spotkanie firmowe czy impreza VR lub integracyjna na długo pozostaną w pamięci uczestników. Przede wszystkim każdy symulator VR może stać się symulatorem jazdy i lotu VR. W związku z tym kierowca rajdowy przenosi się na wirtualny tor wyścigowy, a świeżo upieczony pilot podziwia piękne krajobrazy. Atrakcje na imprezy firmowe, chociażby ze względu na połączenie ruchu z goglami, pozwalają na maksymalne doznania podczas ich użytkowania. Urozmaicą nie tylko imprezy VR, ale z pewnością uatrakcyjnią niejeden event firmowy.
Ponadto podczas imprezy VR istnieje możliwość podłączenia 42 calowego monitora LCD do każdego symulatora wirtualnej rzeczywistości. W ten sposób pozostali uczestnicy imprezy vr mogą podglądać na żywo zmagania gracza.

Zapewniamy kompetentną obsługę oraz namioty ochronne na imprezy plenerowe.

IMPREZA VR

Sposób zabawy:
Uczestnicy imprezy zapraszani są do naszego stoiska, gdzie znajdą symulator VR step wynajem oraz symulator 9D. Po założeniu gogli VR gracze przenoszą się w świat wirtualnej rzeczywistości. Tam czekają na nich ogromne emocje.

Nasza biblioteka gier to blisko 30 zróżnicowanych pozycji, które możemy zmieniać w trakcie trwania imprezy. W ten sposób w każdej chwili możemy dostosować zabawę do tematyki imprezy oraz oczekiwań uczestników.

Czas zabawy: ok 5 min. na jednego gracza.

Oprócz tego w wariancie dodatkowym oferujemy możliwość przeprowadzenia konkursów z wyłonieniem zwycięzców. Bieżące wyniki rywalizacji możemy wyświetlać na jednym z monitorów LCD.

Przygotowaliśmy jeszcze jedną atrakcje dla firm, która z pewnością uzupełni cały pakiet imprezowy. Jest nią refleksomierz, który sprawdza refleks zawodników. Podczas, gdy inne osoby oczekują w kolejce do skorzystania z symulatorów vr wynajem to refleksomierz uatrakcyjni ich oczekiwanie.


FILM:


Zestaw „Średnia Impreza VR” to 5 atrakcji:
– ruchoma Platforma 5D VR wynajem – symulator lotu VR lub jazdy VR
– ruchoma Platforma 9D VR wynajem – multifilmy (14 filmów VR do wyboru)
– stanowisko VR Step wynajem
– tablica LCD z podglądem zmagań gracza
– refleksomierz – batak
– logo klienta na symulatorach

Dane techniczne:
– przepustowość: 50 osób/h
– czas pracy: 8h + czas rozłożenia (60 min.) i złożenia sprzętu
– zasilanie: 4 x 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 500 cm, długość 500 cm, wysokość 200 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów o szerokości: 130 cm


ATRAKCJE NA IMPREZY FIRMOWE

impreza VR

atrakcje na imprezy vr dla firm

nowe atrakcje na imprezy firmowe i integracyjne

Atrakcje na imprezy firmowe, które wchodzą w skład średniego zestawu możemy obrandować dowolną grafiką i logo klienta. Ponadto możemy zaproponować symulatory lotu VR wynajem samolotem, helikopterem, paralotnią, a nawet w kosmos.