Mała Impreza VR


SYMULATORY VR WYNAJEM

Opis ogólny:
Ruchome Platformy VR wynajem oraz dodatkowe stanowiska VR to idealne atrakcje na imprezy firmowe. Atrakcje VR dla firm takie jak symulatory 5D i 9D, które wyposażone są w hełm rzeczywistości wirtualnej, pozwalają osobom dorosłym i dzieciom od 3 roku życia skorzystać z atrakcji vr dla firm. Ponadto, dzięki monitorom LCD oraz dużym 24 calowym telewizorom pozostali uczestnicy zabawy mogą śledzić poczynania osoby korzystającej z symulatora. Oprócz tego zapewniamy przeszkoloną obsługę. W przypadku, gdy impreza VR miałaby odbyć się na dworze to specjalne namioty ochronne osłonią symulatory przed deszczem.

Sposób zabawy:
Uczestnik imprezy VR rozpoczyna swoją przygodę, gdy podejdzie do stanowiska wirtualnej rzeczywistości. Nasza obsługa pomoże mu w założeniu gogli VR (HTC Vive lub Oculus Rift),
a następnie instruuje i wprowadza gracza w świat „wirtualna rzeczywistość” wynajem.
Biblioteka gier jaką posiadamy to blisko 30 zróżnicowanych pozycji, dzięki którym z łatwością możemy dostosować się do każdej imprezy tematycznej.

Czas zabawy: ok 5 min. na jednego gracza.

Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia konkursów tematycznych i wyłonienia zwycięzców. Laureaci turnieju mogą stanąć na podium zwycięzcy, a organizatorzy wręczą im nagrody w postaci upominków.

FILM:


RUCHOME PLATFORMY VR WYNAJEM

Zestaw „Mała Impreza VR” to 3 atrakcje:
– 2 x ruchoma Platforma 5D VR
– 1 x stanowisko VR Step z podglądem TV 42″
– rozgrywki pomiędzy uczestnikami

Dane techniczne:
– przepustowość: 36 osób/h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenie sprzętu
– zasilanie: 4 x 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 500 cm, długość 500 cm, wysokość 170 cm


ATRAKCJE VR DLA FIRM

symulator jazdy vr wirtualna rzeczywistość wynajem

atrakcje na imprezy firmowe i integracyjne

atrakcje vr dla firm wynajem

SYMULATORY WYNAJEM

Ruchome Platformy VR wynajem


Aby stworzyć doskonałe połączenie atrakcji vr dla firm, wystarczy wynająć dwa symulatory 5D i jeden symulator VR step . W takiej kombinacji impreza VR na pewno będzie udana i dostarczy wielu niezapomnianych emocji.

Każde zetknięcie się z nowymi wymiarami rozrywki, jakimi są symulatory wynajem, jest dużym przeżyciem. Symulatory VR wpływają na wyobraźnie nie tylko osób dorosłych, ale przede wszystkim chłonnych wiedzy i ciekawych świata dzieci.