Duża impreza VR

symulator jazdy wynajem


SYMULATORY VR WYNAJEM

Opis ogólny:
Przedstawiamy największy i najbardziej godny uwagi pakiet urządzeń. Dwa symulatory 9D wynajem zapewnią cały wachlarz doznań. Proponujemy dostarczający adrenaliny kosmiczny rollercoaster oraz pilotaż myśliwca wojskowego F16. Ponadto oferujemy pełnowymiarowy bolid F1 z autorskim zaimplementowaniem wirtualnej rzeczywistości, który wzbudzi zachwyt i ciekawość miłośników tematu.

Platforma VR Step wynajem zamieni uczestników w wirtualne roboty, więc pozwoli im sprawdzić się w walce w futurystycznym świecie SF. W związku z tym zapewniamy podgląd na zmagania graczy poprzez 42” ekran LCD. Jeszcze bardziej atmosferę eventu podgrzeje symulator 5D jazdy samochodem, ponieważ ruchomy symulator połączono z wirtualnymi goglami. Użyta w nim technologia VR sprawia, że kierowca rajdowy przenosi się do komputerowo wygenerowanego toru wyścigowego. Jednak użytkownik między realnym a wirtualnym środowiskiem prawe nie widzi różnicy. Platforma 5D wynajem oferuje bogatą ofertę tematyczną filmów, gdyż pozwala na dostosowanie projekcji do tematyki imprezy i oczekiwań uczestników zabawy.

Oprócz tego do zestawu imprezy vr dołączamy refleksomierz, na który możemy nałożyć dowolną reklamę i logo firmowe.

Sposób zabawy:
Wyszkolona obsługa, przez cały czas trwania imprezy, dba o bezpieczeństwo użytkowników, a także pilnuje, aby każdy uczestnik dobrze się bawił.


FILM:


Zestaw „Duża Impreza VR” to aż 6 atrakcji:
– ruchoma platforma 9D VR lotu
– ruchoma platforma 9D VR Multi-filmy
– VR Step – różne gry
– ruchoma platforma 5D jazdy VR
– ruchoma platforma 5D VR – różne gry
– refleksomierz
– tablica wyników 42″

Dane techniczne:
– przepustowość: 80 osób/h
– czas pracy podczas imprezy: 8h + czas rozłożenia (60 min.) i złożenia sprzętu
– zasilanie: 4 x 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 700 cm, długość 500 cm, wysokość 220 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów o szerokości: 130 cm


IMPREZY VR

SYMULATORY 9D WYNAJEM

impreza VR

symulator 9d wynajem

SYMULATORY 5D WYNAJEM

GOGLE VR WYNAJEM

Wszystkie atrakcje wchodzące w skład imprezy VR, czyli symulatory 5D wynajem, 9D oraz gogle vr step wynajem z pewnością spodobają się dorosłym i dzieciom. Ponadto symulatory VR wynajem możemy dostosować do różnych tematyk imprez, potrzeb i oczekiwań klientów.