Symulator Rajdowy Dakar

3900 zł


Symulator rajdowy 4×4 wynajem na
imprezy firmowe / targi / szkolenia

Symulator rajdowy Dakar WRC na wynajem to profesjonalne i innowacyjne urządzenie na imprezy i eventy. Jako jedni w Polsce posiadamy dwuosobowy symulator jazdy, dzięki któremu każdy uczestnik zabawy może poczuć się jak prawdziwy kierowca WRC. Atrakcja została wyposażona w oryginalną rajdową kierownicę, która trzęsie się podczas jazdy, a także manualną skrzynię biegów i wyświetlacze LCD informujące o stanie paliwa, biegach, itp. Symulator Dakar na wynajem został również wyposażony w 4 monitory 24” oraz komplet siłowników imitujących wstrząsy pojazdu poruszającego się z dużą prędkością po nierównej nawierzchni. Dzięki temu uczestnik zabawy odczuwa wszystkie nierówności toru na własnym ciele. Smaczku zabawie dodaje jazda z wykwalifikowanym pilotem rajdowym, który siedzi na sąsiednim fotelu. Ponadto, symulatory jazdy 4×4 wynajem sprawdzą się na każdym evencie motoryzacyjnym czy stoisku targowym. Symulator rajdowy to korzystna cena wynajmu.

Symulatory jazdy na wynajem

Symulator WRC na wynajem może być połączony w sieć z innymi symulatorami. Wtedy zawodnicy mogą wspólne ścigać się na jednym torze w tym samym czasie. Symulator rajdowy obsługuje profesjonalne gry, takie jak: wyścigi Dakar, WRC, DTM, Porsche Cup oraz wiele innych. Symulator Dakar wynajem umożliwia nałożenie dowolnej szaty graficznej, zarówno zewnętrznej jak i w grze. Grafikę dostosowujemy do tematyki imprezy, np. rajdowej. Dodatkowo symulatory jazdy 4×4 wynajem udostępniają ciekawą możliwość, którą jest komunikacja kierowcy z pilotem. Może ona odbywać się za pomocą słuchawek.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce obok swojego pilota. Następnie nasz instruktor wyjaśnia zasady kierowania wirtualnym pojazdem i uruchamia grę. Zabawa polega na jak najszybszym przejechaniu okrążenia. Pierwsze jest testowe, a drugie konkursowe.

Rodzaj gry Opis zabawy
Rajdy WRC Zadaniem uczestnika jest przejechanie w jak najkrótszym czasie odcinka specjalnego na drodze szutrowej.
Rajdy Dakar Zadaniem zawodnika jest wygranie wyścigu offroad, dużym samochodem rajdowym 4×4 lub ciężarówką.
Wyścigi DTM lub Super GT (Deutsche Tourenwagen Masters) Zadanie polega na jak najszybszym przejechaniu jednym z niemieckich samochodów sportowych okrążenia wybranego toru. Do wyboru tory: Hockenheim, Nürburg i inne.
Wyścigi Truck Zadaniem uczestnika jest wygrana w wyścigu ciężarówek.
Wyścigi Standard Zadaniem zawodnika jest wygrana w wyścigu po wirtualnym Torze Poznań. Uczestnik sam wybiera markę i model samochodu, którym się ściga.


Film:


Dane Techniczne

Symulator rajdowy PRO – 2 osobowy:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 150 kg
Wymiary do transportu: szerokość 144 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm


Symulator Dakar i WRC wynajem na imprezy

Symulator rajdowy dakar wynajem

Imprezy WRC organizacja symulator rajdowy wynajem

Symulatory jazdy 4x4 wynajem dla 2 osób

symulator jazdy rajdowy WRC dla 2 osób wynajem

Symulatory jazdy 4×4 na wynajem to rajdy w dwuosobowym symulatorze z instruktorem jazdy.