Motocykl Sportowy


Symulator motocykla VR wynajem na
imprezy firmowe / festyny / targi

Opis ogólny:
Symulator motocykla VR sportowego na wynajem to profesjonalne urządzenie imitujące zachowanie motoru sportowego na torze wyścigowym i nie tylko. Dlatego urządzenie zostało wyposażone w oryginalne podzespoły: sprzęgło, hamulec, gaz, skrzynię biegów, klakson. Symulator motoru wynajem jest sterowany za pomocą ruchów ciała i kierownicy. Ponadto panoramiczny obraz oddaje w pełni wrażenie prawdziwej jazdy. Nad prawidłowym przebiegiem zabawy czuwa nasz personel. Istnieje możliwość obrandowania atrakcji w logo lub logotyp firmowy, a także inną reklamę w grze i na zewnątrz. Symulatory motocykli VR wynajem dostępne są w kolorach czarnym, czerwonym i zielonym.

Symulator motoru VR wynajem

Symulatory motocykli sportowych wynajem można połączyć z dwoma symulatorami żużlowymi. Ponadto proponujemy na eventy i imprezy motoryzacyjne wystrój rajdowy z podium zwycięzcy, flagami i beczkami. Oprócz tego każdy sportowiec powinien ćwiczyć refleks. Posiadamy batak, czyli trenażer czasu reakcji, który pozwala poprawić szybkość odruchów. Poza tym refleksomierz świetnie sprawdza się jako szybka rozrywka, gdy kolejka osób oczekujących na skorzystanie z innych symulatorów jest bardzo długa. Wszystkie atrakcje ubogacą wizualnie event. Symulator jazdy motocyklem jest mobilny.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy wsiada na motor. Po krótkim instruktarzu wyrusza na tor, na którym ma do pokonania dwa okrążenia – pierwsze testowe i drugie konkursowe. Najlepsze wyniki zapisujemy na tablicy wyników LCD. Urządzenie jest dostosowane do pracy z dorosłymi oraz dziećmi.


Film:


 Dane Techniczne

Symulator motocykla VR:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary do transportu: szerokość 87 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm


Wynajem symulatorów motorów VR


Symulator jazdy motocyklem sportowym

Symulator motocykla wynajem.

Symulator motocykla sportowego.

symulator jazdy motorem wynajem

Symulator motoru wynajem na imprezy firmowe

Symulator motoru wynajem na festyny

Motocykl sportowy wynajem na imprezy

Poczuj prawdziwe emocje – wynajem symulatorów motorów

Obsługujemy imprezy i eventy na terenie całego kraju. Nasze urządzenia, w tym także symulator motoru sportowego na wynajem, można spotkać w miastach, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice i inne.