Tablica wyników

w cenie


Tablica wyników jako dodatek na imprezy i eventy

Opis ogólny:
Monitor TV jako ekran do wyświetlania wyników to dodatek którego nie może zabraknąć na żadnej imprezie. Elektroniczna tablica wyników służy do wyświetlania rezultatów zawodników biorących udział w wyścigach. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z symulatorami VR 5D i 9D oraz symulatorami jazdy F1. Zależnie od życzenia organizatorów imprezy na tablicy możemy wyświetlać wyniki zawodników rywalizujących na danym torze lub podgląd programów z symulatorów 5D, 9D i F1. Monitor LCD na wynajem może być również wykorzystany do wyświetlania innych materiałów, np. prezentacji firmy bądź reklamy. Istniej możliwość nałożenia logo lub logotypu klienta na wyświetlany obraz.

Na monitorze wpisujemy imię lub pseudonim uczestnika zabawy. Cała elektroniczna tablica wyników wisi na estetycznym nierdzewnym stojaku. Wyniki do tabeli wpisywane są za pomocą naszego laptopa. Całość wynajmujemy i obsługujemy kompleksowo. Dodatkowo posiadamy inne elementy wystrojów tematycznych i rajdowych.


Dane Techniczne

Tablica wyników TV:
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (10 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 20 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 100 cm, długość 100 cm, wysokość 200 cm


Wyświetlanie aktualnych wyników na imprezach i eventach

Symulator rajdowy dla 2 osób z Elektroniczna tablica i ekran do wyświetlania wyników - monitor LCD na wynajem

Symulator WRC - WBK Leasing z Elektroniczna tablica, ekran do wyświetlania wyników - monitor LCD na wynajem

Tablica wyników wynajem.

Ekran do wyświetlania wyników to świetny dodatek do każdej imprezy i eventu. Monitor LCD na wynajem pomaga gościom w bieżącym sprawdzaniu najlepszych czasów, a także bacznie obserwować poczynania zawodników.