IMPREZA ZIMOWA VR

symulatory zimowe vr wynajem


IMPREZA ZIMOWO SPORTOWA VR

 

Impreza sportowa w okresie zimowym będzie bardzo atrakcyjna z naszymi urządzeniami VR. Nasze symulatory VR sportów zimowych jako atrakcje na imprezy i spotkania zimowe pozwolą każdemu uczestnikowi zagłębić się w wirtualnym świecie. Oferujemy ekstremalne zjazdy na nartach, snowboard, niezapomnianą jazdę na łyżwach, a także wyścigi saneczkarskie. Zachwycimy również miłośników górskich wspinaczek.

Polecamy symulatory sportów zimowych VR na imprezy, spotkania wigilijne i firmowe, wydarzenia i śnieżne eventy. Szczególnie zapraszamy do skorzystania z symulatora lotu w górach i rollercoastera w śnieżnej krainie.
Dzięki symulatorowi lotu 5D, gracz obejrzy niesamowite górskie widoki. Natomiast symulator 9D zabierze go na szaloną przygodę rollercoasterem w śnieżnej krainie. Emocje gwarantowane! Atmosferę zimową podkreśli refleksomierz z mroźnym motywem.
Na wigilijne i świąteczne spotkania polecamy symulator lotu saniami Świętego Mikołaja. Nasz podwójny symulator na okres świąt Bożego Narodzenia zamienia się w bajeczne sanie z połyskującymi płozami, które ciągną dwa magiczne renifery. Lot odbywa się z Mikołajem i zachwyci osoby dorosłe jak i dzieci. Z pewnością sanie podkreślą klimat niejednej świątecznej imprezy.

IMPREZA SPORTOWA W OKRESIE ZIMOWYM I ŚWIĄTECZNYM

Sposób zabawy:

Każdy uczestnik zabawy całkowicie oderwie się od rzeczywistości i przeniesie się do innego wymiaru. Będzie miał okazję skorzystać z wirtualnych sanek, łyżew, nart i wielu innych sprzętów zimowych.
Zabawa na każdym urządzeniu jest intuicyjna. Nasza obsługa pomaga każdemu graczowi i czuwa nad jego bezpieczeństwem podczas użytkowania sprzętu.

ATRAKCJE NA IMPREZY ZIMOWE dla firm

 

Zestaw zawiera 4 atrakcje na imprezy zimowe dla firm:

–  symulator rollercoaster 9D VR
–  ruchoma platforma VR Step
–  symulator lotu 5D VR
–  refleksomierz zimowy

Dane techniczne:

Przez 1 godz. skorzysta: 100 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (1 godz. min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 3x 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów (drzwi, winda) o szerokości: 130 cm


SYMULATORY SPORTÓW ZIMOWYCH VR

symulator lotu w górach vr wynajem na impreza sportowa

symulatory sportów zimowych vr wynajem na imprezy

wynajem symulatorów snowboardu vr, impreza sportowa, zimowe atrakcje dla firm

Impreza sportowa, na której będą symulatory sportów zimowych VR, zachwyci Twoich gości. Przez cały czas mogą oni korzystać ze wszystkich atrakcji. Nasza obsługa pomoże uczestnikom zabawy bawić się bezpiecznie.