Średnia Impreza – BHP Jazdy

Impreza BHP Jazdy - Symulator zderzeń


Atrakcje na safety day

Opis ogólny
„Średnia impreza – BHP jazdy” to sześcioelementowy zestaw wysokiej jakości urządzeń. Świetnie sprawdzą się na eventy na terenie zakładu pracy, a także na firmowym Safety Day i dowolnej imprezie plenerowej.

Zestaw obejmuje profesjonalny symulator dachowania, dzięki któremu uczestnicy zabawy będą mogli w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się z ludzkim ciałem podczas dachowania samochodu. W pakiecie znajdziemy również symulator zderzeń imitujący uderzenie pojazdu w ścianę przy prędkości 8km/h, a także trenażer sprawdzający koordynację i refleks uczestników. Ponadto, do zestawu dołączamy alko okulary symulujące stan upojenia alkoholowego, ruchomy symulator bezpiecznej jazdy z panoramicznym obrazem oraz symulator wystrzelenia poduszki powietrznej.

Ze wszystkich symulatorów możemy stworzyć miasteczko ruchu drogowego przeznaczonego na wynajem. Usługa obejmuje fachową obsługę urządzeń przez pracowników firmy Vreal. Uatrakcyjniamy eventy na terenie zakładu pracy, imprezy plenerowe, festyny, pikniki, szkolenia. Nasze miasteczko ruchu drogowego i inne atrakcje edukacyjne na wynajem uczą w sposób przyjazny i zabawny.

Sposób zabawy:
Przez cały czas imprezy goście mogą dowolnie korzystać z symulatorów. Nasza obsługa będzie dbała o to, by uczestnicy prawidłowo korzystali z atrakcji i chętnie odpowie na wszelkie pytania z zakresu bezpieczeństwa na drodze.

Czas pracy urządzeń: 8 godzin.


FILM:


Zestaw „Średnia Impreza BHP Jazdy” – 6 atrakcji:
– symulator dachowania “SMART”
– symulator zderzeń
– airbag symulator
– symulator jazdy
– alkogogle
– refleksomierz
– namiot 3×6

Dane techniczne:
– przepustowość: 100+ osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (45min) i złożenia sprzętu
– zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 217 cm, długość 520 cm wysokość 230 cm
– wymiary po rozłożeniu: 10 x 5 m

Uwagi:
Symulator dachowania oraz zderzeń przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.


Atrakcje edukacyjne na Safety day wynajem