Symulator ciężarówki TIR

3900 zł


Symulator ciężarówki TIR wynajem
Imprezy firmowe / szkolenia / targi 

Opis ogólny:
Ściganie się ciężarówkami to istne szaleństwo, które wymaga nie lada zdolności. Nasz symulator ciężarówki sportowej dla dwóch osób to urządzenie, dzięki któremu każdy może wcielić się w rolę kierowcy ścigającego się po torze wyścigowym. Specjalna konstrukcja symulator a samochodu ciężarowego pozwala uczestnikom zabawy „poczuć” masę pojazdu i jego podsterowność. Ciężarówki sportowe mają moc do 1000 KM, a utrzymanie ich na drodze jest prawdziwym wyzwaniem. Oprócz tego symulator jazdy ciężarówką wynajem jest wyposażony w ruchome fotele, panoramiczny obraz, sekwencyjną skrzynię biegów, obrotomierz i wyświetlacz biegów. Teraz symulator ciężarówki jest także dostępny w technologii VR – wynajem na event.

Symulator samochodu ciężarowego TIR wynajem

Uczestnik zabawy może wybrać tor, na którym będzie się ścigał oraz ciężarówkę, którą poprowadzi. Wśród dostępnych marek znajdują się m.in.: Volvo, Man, Renault, Mercedes i Iveco. Ponadto, symulator jazdy ciężarówką wynajem przyciągnie uwagę i uatrakcyjni stoiska targowe. Na atrakcję można nałożyć logo lub logotyp firmy lub inną reklamę zarówno w grze jak i na zewnątrz symulatora.

Sposób zabawy:
Gracz zasiada za kierownicą. Po krótkim instruktarzu wjeżdża na tor wyścigowy, na którym ma do pokonania dwa okrążenia – pierwsze testowe i drugie konkursowe. W trakcie trwania zabawy nasz pilot podpowiada kierowcy i ostrzega przed zbliżającymi się zakrętami.


Film:


Dane techniczne

Symulator ciężarówki TIR:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 150 kg
Wymiary do transportu: szerokość 140 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm


Symulator jazdy ciężarówką TIR wynajem

symulator ciężarówki wynajem na event

Symulator samochodu ciężarowego

Symulator samochodu ciężarowego

Symulator samochodu ciężarowego tira wynajem

Symulator ciężarówki wynajem

Symulator ciężarówki wynajem

Symulator ciężarówki VR na wynajem to świetna atrakcja na event, imprezy i spotkania firmowe, a także konferencje i targi motoryzacyjne.

Prowadź ciężarówkę sportową