F1 Ferrari


Bolid symulator F1 VR wynajem
imprezy / festyny / pokazy / pikniki


Opis ogólny:
Symulator F1 Ferrari na wynajem to naturalnych rozmiarów model bolidu ze stajni F1 Ferrari, który został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do jego budowy wykorzystano zawieszenie, a także koła montowane w prawdziwych bolidach. Ponadto urządzenie może być wykorzystywane jako samochód wystawowy show car F1 oraz symulator jazdy formuły 1 VR na wynajem. Urządzenie jest dostosowane do pracy zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi. Symulator formuły 1 wynajem jest przede wszystkim wyposażony w komputer, trzy monitory LCD i kierownicę F1 z systemem zwrotnym. Dodatkowo został wyposażony w sportowe pedały gazu i hamulca oraz regulowany dźwięk przestrzenny. Istnieje możliwość nałożenia loga / logotypu firmy na skorupie bolidu, a także w grze. Ponadto sportowy wygląd bolidu show car F1 podkreśla subtelne oświetlenie led.

Sposób zabawy:
Uczestnik wsiada do Bolidu F1. Następnie po udzieleniu wskazówek i upewnieniu się, że pedały gazu i hamulca są w odpowiedniej odległości nasza obsługa włącza grę. Zabawa składa się z dwóch okrążeń wybranego toru F1 – pierwszego zapoznawczego i drugiego konkursowego. Istnieje możliwość zmiany liczby okrążeń oraz poziomu trudności gry. Czas przejazdu dla jednej osoby to około 4 minuty.


Dodatki na event F1

Oprócz bolidu F1 VR na wynajem zapewniamy wystrój rajdowy oraz rekwizyty, dzięki którym uczestnicy zabawy poczują się jak na prawdziwym torze formuły 1. Ponadto dysponujemy m.in.: namiotami, pucharami, podium, postaciami kierowców i trenażerami czasu reakcji.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty eventowej Impreza F1. Oferta obejmuje wynajem kilku symulatorów jazdy wraz z oprawą graficzną i wystrojem wnętrza oraz wieloma interesującymi konkursami dla uczestników.


Dane techniczne

Symulator F1 w skali 1:1
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 400 kg (nie niszczy parkietu)
Wymiary do transportu: szerokość 160 cm, długość 450 cm, wysokość 120 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 500 cm, wysokość 120 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 160 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).


F1 wynajem na imprezy


 Symulator F1 – wzór Ferrari

F1 symulator na imprezy - wynajem

Symulator F1 wynajem Warszawa

Symulator f1 Gdańsk

Symulator jazdy F1 na imprezy wynajem Kraków

Bolid F1 VR na wynajem Ferrari w skali 1:1

Symulator F1 – Formuła F1 wynajem na imprezy oferujemy na różne eventy na terenie całego kraju. Obsługujemy miasta takie jak Warszawa, Gdańsk, Katowice, Poznań, Szczecin i inne.