F1 Williams

F1 Symulator wzór Williams wynajem na
eventy / targi / konferencje 

Opis ogólny:
Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij już dziś symulator jazdy bolidem VR lub show car F1 ze stajni Williams. Uczestnicy wirtualnych zmagań mogą ścigać się na wszystkich oficjalnych torach Formuły 1, a także na torze w Poznaniu i Kielcach. F1 symulator Williams posiada oryginalne koła, felgi i inne podzespoły, które uatrakcyjniają jego wygląd. Profesjonalna kierownica, kokpit, a także zaawansowana technologia i przestrzenny dźwięk wzmacniają wrażenia z jazdy. Oprócz tego, zawodnicy w czasie imprezy, eventu lub spotkania mogą wziąć udział w konkursie o tytuł najszybszego kierowcy. Regulujemy poziom trudności gry tak, aby z atrakcji F1 mogli korzystać dorośli i dzieci. Ponadto, w czasie trwania imprezy nasz instruktor czuwa nad prawidłowym przebiegiem zabawy.

Symulator F1 Roberta Kubicy na wynajem

Proponujemy trzy warianty korzystania z atrakcji. Pierwszy to użycie symulatora F1 Williams jako samochodu wystawowego tzw. show car. Drugi to jazda w bolidzie z trzema monitorami, które tworzą panoramiczny obraz. Natomiast trzeci to symulator F1 Kubicy w goglach VR na wynajem bez ekranów. W przypadku zdecydowania się na jazdę w systemie wirtualnej rzeczywistości, mamy możliwość zaprezentować całą bryłę bolidu.

Sposób Zabawy:
Uczestnik wirtualnego wyścigu zajmuje miejsce za kierownicą. Następnie nasza obsługa ustawia pedały i uruchamia symulator jazdy bolidem F1. Zazwyczaj zabawa składa się z dwóch okrążeń: zapoznawczego i konkursowego. Możemy dokonać zmiany liczby okrążeń. Czas przejazdu to 3-4 minuty.


Dodatki eventowe na imprezę F1

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz dodatki eventowe, rekwizyty i akcesoria, które wzbogacą każdą imprezę, event, festyn, spotkanie, konferencje czy szkolenie. Dodatkowo posiadamy m.in.: namioty ochronne, wystrój rajdowy, trenażer czasu reakcji.

Zapraszamy także do skorzystania z bogatej oferty Imprez F1.


Dane techniczne

F1 Symulator w skali 1:1:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 400 kg (nie niszczy parkietu)
Wymiary do transportu: szerokość 160 cm, długość 450 cm, wysokość 120 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 500 cm, wysokość 120 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 160 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).


Bolid F1 Williams VR wynajem


Wynajem F1 Symulator VR

symulator bolidu williams

Symulator bolid F1 w malowaniu Williams na wynajem, który uatrakcyjni każde stanowisko targowe, przerwę kawową w konferencji, imprezę dla pracowników i spotkanie biznesowe.