Mała Impreza VR

symulator vr wynajem


SYMULATORY VR WYNAJEM

Opis ogólny:

Ruchome Platformy VR wynajem oraz dodatkowe stanowiska VR to idealne atrakcje na imprezy firmowe. Atrakcje VR dla firm takie jak symulatory 5D i 9D, które wyposażone są w hełm rzeczywistości wirtualnej, pozwalają osobom dorosłym i dzieciom od 3 roku życia skorzystać z atrakcji vr dla firm. Ponadto dzięki monitorom LCD oraz dużym 24 calowym telewizorom pozostali uczestnicy zabawy mogą śledzić poczynania osoby korzystającej z symulatora VR. Oprócz tego zapewniamy przeszkoloną obsługę. W przypadku, gdy impreza VR miałaby się odbyć na dworze to specjalne namioty ochronne osłonią symulatory przed deszczem.

Sposób zabawy:

Uczestnik imprezy VR rozpoczyna swoją przygodę, gdy podejdzie do stanowiska wirtualnej rzeczywistości. Nasza obsługa pomoże mu w założeniu gogli VR (HTC Vive lub Oculus Rift),
a następnie instruuje i wprowadza gracza w świat “wirtualna rzeczywistość” wynajem.
Biblioteka gier jaką posiadamy to blisko 30 zróżnicowanych pozycji, dzięki którym z łatwością możemy dostosować się do każdej imprezy tematycznej.

Czas zabawy: ok 5 min. na jednego gracza.

Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia konkursów tematycznych i wyłonienia zwycięzców. Laureaci turnieju mogą stanąć na podium zwycięzcy, a organizatorzy wręczą im nagrody w postaci upominków.

FILM:


WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ WYNAJEM

Zestaw „Mała Impreza VR” to 3 atrakcje:
– 2 x ruchoma Platforma 5D VR
– 1 x stanowisko VR Step z podglądem TV 42″
– rozgrywki pomiędzy uczestnikami

Dane techniczne:
– przepustowość: 36 osób/h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenie sprzętu
– zasilanie: 4 x 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 500 cm, długość 500 cm, wysokość 170 cm


ATRAKCJE VR DLA FIRM

SYMULATORY WYNAJEM

impreza VR

atrakcje vr wynajem


Aby stworzyć doskonałe połączenie atrakcji vr dla firm, wystarczy wynająć dwa symulatory 5D i jeden symulator VR step . W takiej kombinacji impreza VR na pewno będzie udana i dostarczy wielu niezapomnianych emocji.

Każde zetknięcie się z nowymi wymiarami rozrywki, jakimi są symulatory wynajem, jest dużym przeżyciem. Symulatory VR wpływają na wyobraźnie nie tylko osób dorosłych, ale przede wszystkim chłonnych wiedzy i ciekawych świata dzieci.