Symulator Rajdowy Dakar


Symulatory rajdowe 4×4 wynajem
imprezy firmowe / targi / szkolenia

Opis ogólny:
Symulator rajdowy Dakar WRC na wynajem to profesjonalne i innowacyjne urządzenie na imprezy i eventy. Jako jedni w Polsce posiadamy dwuosobowy symulator jazdy, dzięki któremu każdy uczestnik zabawy może poczuć się jak prawdziwy kierowca WRC. Atrakcja została wyposażona w oryginalną rajdową kierownicę, która trzęsie się podczas jazdy, a także manualną skrzynię biegów i wyświetlacze LCD informujące o stanie paliwa, biegach, itp. Symulator Dakar na wynajem został również wyposażony w 4 monitory 24” oraz komplet siłowników imitujących wstrząsy pojazdu poruszającego się z dużą prędkością po nierównej nawierzchni. Dzięki temu uczestnik zabawy odczuwa wszystkie nierówności toru na własnym ciele. Smaczku zabawie dodaje jazda z wykwalifikowanym pilotem rajdowym, który siedzi na sąsiednim fotelu. Ponadto, symulator rajdowy na wynajem sprawdzi się na każdym evencie motoryzacyjnym czy stoisku targowym. Symulator rajdowy to korzystna cena wynajmu.

Symulatory jazdy na wynajem

Symulator WRC na wynajem może być połączony w sieć z innymi symulatorami. Wtedy zawodnicy mogą wspólne ścigać się na jednym torze w tym samym czasie. Symulator rajdowy obsługuje profesjonalne gry, takie jak: wyścigi Dakar, WRC, DTM, Porsche Cup oraz wiele innych. Symulator Dakar wynajem umożliwia nałożenie dowolnej szaty graficznej, zarówno zewnętrznej jak i w grze. Grafikę dostosowujemy do tematyki imprezy. Dodatkowo symulatory jazdy 4×4 wynajem udostępniają ciekawą możliwość, którą jest komunikacja kierowcy z pilotem. Może ona odbywać się za pomocą słuchawek.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce obok swojego pilota. Następnie nasz instruktor wyjaśnia zasady kierowania wirtualnym pojazdem i uruchamia grę. Zabawa polega na jak najszybszym przejechaniu okrążenia. Pierwsze jest testowe, a drugie konkursowe.

Symulator WRC na wynajem:

Rodzaj gry Opis zabawy
Rajdy WRC Zadaniem uczestnika jest przejechanie w jak najkrótszym czasie odcinka specjalnego na drodze szutrowej.
Rajdy Dakar Zadaniem zawodnika jest wygranie wyścigu offroad, dużym samochodem rajdowym 4×4 lub ciężarówką.
Wyścigi DTM lub Super GT (Deutsche Tourenwagen Masters) Zadanie polega na jak najszybszym przejechaniu jednym z niemieckich samochodów sportowych okrążenia wybranego toru. Do wyboru tory: Hockenheim, Nürburg i inne.
Wyścigi Truck Zadaniem uczestnika jest wygrana w wyścigu ciężarówek.
Wyścigi Standard Zadaniem zawodnika jest wygrana w wyścigu po wirtualnym Torze Poznań. Uczestnik sam wybiera markę i model samochodu, którym się ściga.


Film:


Dane Techniczne:

Symulator rajdowy PRO – 2 osobowy:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 150 kg
Wymiary do transportu: szerokość 144 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm


Symulator rajdowy na imprezy

Symulator jazdy dla 2 osób.

Imprezy WRC organizacja

04 Symulator jazdy Pro dla 2 osob

03 symulator jazdy rajdowy WRC dla 2 osób

Symulatory jazdy 4×4 na wynajem to rajdy w dwuosobowym symulatorze z instruktorem jazdy.