Symulatory rowerowe VR


Symulator jazdy na rowerze VR wynajem
targi / imprezy / pikniki / festyny

Opis ogólny:
Morderczy podjazd w hiszpańskiej Asturii? Odcinek specjalny Tour de France? A może spokojna jazda klimatycznymi uliczkami włoskiej wsi? Te oraz wiele innych możliwości oferują nasze najnowsze symulatory rowerowe z opcją jazdy w goglach wirtualnej rzeczywistości VR.
Nasz symulator roweru VR na wynajem to jedyny na rynku symulator kolarski wyposażony w system „Direct Drive”, który w czasie rzeczywistym odwzorowuje odczucia towarzyszące jeździe po różnych nawierzchniach i o różnym nachyleniu trasy. Ponadto symulator jazdy rowerem to profesjonalny, używany przez zawodowców trenażer kolarski, który wiernie oddaje wrażenia towarzyszące zawodnikom podczas rzeczywistego wyścigu. Dzięki naszemu urządzeniu uczestnik zabawy na własnej skórze poczuje trudności podjazdów oraz będzie mógł wykazać się zręcznością niezbędną przy szybkich zjazdach. Posiadamy także magic bike VR, czyli symulator jazdy na jednorożcu, koniu, w czołgu i inne.

Symulator roweru VR wynajem

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w symulatorze roweru VR, który automatycznie przenosi go na start wybranego wyścigu. Jego zadaniem jest wykręcenie jak najlepszego czasu. Oprócz tego istnieje możliwość wyświetlania najlepszych wyników na zewnętrznym ekranie, przeprowadzenia konkursu oraz wyłonienia zwycięzcy imprezy.

Zapraszamy także do zapoznania się z zestawem “impreza sportowa“, w skład której wchodzi symulator jazdy na rowerze.


Dane Techniczne:

Symulator roweru wynajem:
Przepustowość: 15 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 80 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 200 cm, wysokość 180 cm


Symulator jazdy rowerem