Symulator motorówki VR


Symulator motorówki wynajem na
imprezy firmowe / szkolenia / pikniki

Opis ogólny:
Symulator motorówki VR to profesjonalne urządzenie, dzięki któremu każdy uczestnik zabawy będzie mógł doświadczyć przejażdżki superszybką motorówką. Symulator wyścigu motorówkami umożliwia nie tylko samą przejażdżkę, ale również wzięcie udziału w rywalizacji superszybkich kutrów. Ponadto smaczku zabawie dodaje efekt wirtualnej rzeczywistości.  Wykorzystana technologia VR w symulatorze sprawia, że uczestnicy zabawy mogą nacieszyć oczy egzotycznymi krajobrazami. Symulator wyścigów morskich tworzy ruchoma platforma i gogle VR. Wszystkie atrakcje wodne VR dostarczają użytkownikom niesamowitych szybkości.

Istnieje możliwość nałożenia logo lub logotypu firmowego klienta w grze oraz na zewnątrz urządzenia. Atrakcje wodne VR wynajmujemy z instruktorem, który czuwa nad przebiegiem zabawy. Na event morski posiadamy pakiet urządzeń, które uatrakcyjnią każdą imprezę tematyczną, konferencje i stoisko targowe.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w symulatorze VR. Po krótkim szkoleniu obsługa pomaga w założeniu hełmu 5D Oculus i uruchamia grę. Zadaniem gracza jest wygrana w wyścigu. O zwycięstwie decyduje szybkość, spryt i refleks.


DANE TECHNICZNE:

Symulator motorówki VR:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


Atrakcje wodne VR

symulator motorówki

symulator motorówki.

symulator motorówki.

Pruj superszybką motorówką przez fale! Zabawę umożliwia symulator wyścigów morskich VR.