Symulator lotu 5D


Symulatory lotu VR wynajem
na imprezy firmowe / targi / szkolenia

Opis ogólny:
Symulator lotu 5D VR to ruchoma platforma i gogle VR, dzięki którym każdy uczestnik zabawy może zanurzyć się w świat wirtualnej rzeczywistości. W trakcie zabawy śmiałkowie swobodnie szybują nad górami w kombinezonach typu wingsuit. W związku z tym szybkość i kierunek lotu zależą od pilota, który steruje grą za pomocą ruchów głowy. Ponadto gracz może wybrać opcję relaksacyjnego szybowania na dużej wysokości lub dynamiczny lot z ocieraniem się o krawędzie masywów skalnych. Oprócz tego symulatory lotu 5D z goglami VR pozwalają na zorganizowanie konkursu na najlepszy czas przelotu przez wyznaczone okręgi.
Możemy latać nad miastami takimi jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Katowice, Kraków i inne.

Wynajem symulatorów lotniczych VR

Wynajem symulatorów lotniczych z goglami VR na targi to atrakcja, która przyciągnie uwagę odwiedzających. Umożliwiamy nakładanie loga lub logotypu firmowego organizatora eventu na zewnątrz urządzenia oraz w grze.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w fotelu. Po krótkim instruktarzu obsługa pomaga mu założyć hełm VR 5D Oculus i uruchamia grę. W wariancie rywalizacyjnym zabawa polega na jak najszybszym pokonaniu trasy. Czas zabawy to 3-5 minut.

Zapraszamy do zapoznania się z pakietami imprez lotniczych, w których skład wchodzi symulator lotu 5D VR.


Film:


Dane Techniczne:

Symulator lotu VR:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


Symulatory lotnicze VR

Symulator lotu 5D

Symulator lotu 5D

Symulator lotu 5D

Symulator lotu 5D

Poszybuj w przestworzach – Obsługujemy imprezy na terenie całego kraju, konferencje, spotkania pracownicze i biznesowe na terenie całego kraju z obsługą. Symulator lotu to zawsze przystępna cena wynajmu.