Symulator lotu VR


Symulator lotu VR wynajem na imprezy firmowe

Opis ogólny:
Symulator lotu VR na wynajem to profesjonalne urządzenie imitujące lot myśliwcem lub helikopterem. Urządzenie zostało opracowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i wyposażone w trzy ekrany LCD, wolant, przepustnicę, pedały sterujące oraz ruchomy fotel. Specjalna konstrukcja fotela sprawia, że uczestnik zabawy nie tylko widzi, ale również czuje to, co czują piloci myśliwców i helikopterów. Ponadto symulator lotniczy na wynajem stał się jeszcze bardziej realistyczny. Z pomocą gogli VR amatorzy latania mogą “wlecieć” w świat wirtualnej rzeczywistości, a także doznać niezapomnianych wrażeń. Symulator lotu VR na wynajem pozwoli wejść do gry i poczuć się jej częścią. Dzięki temu poczujesz się tak, jakbyś naprawdę sterował prawdziwą maszyną latającą. Polecamy także stanowisko VR lotnicze.

Symulatory lotnicze na Twoją imprezę

Dzięki możliwości zmiany poziomu trudności z urządzenia mogą korzystać zarówno dorośli amatorzy latania, jak i dzieci. Ponadto umożliwiliśmy starty z lotnisk krajowych: loty z Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków, Wrocław, a także zagranicznych. Istnieje możliwość nałożenia logo lub logotypu firmowego na zewnątrz symulatora. Udostępniamy gotowe scenariusze na imprezy lotnicze oraz symulatory lotu na wynajem jednoosobowe i dwuosobowe.

Sposób zabawy:
Uczestnik zajmuje miejsce w symulatorze lotu. Następnie nasza obsługa udziela krótkiego instruktarzu i uruchamia grę. Zabawa polega na poderwaniu maszyny do lotu, okrążeniu lotniska oraz bezpiecznym posadzeniu maszyny we wskazanym przez instruktora miejscu. Czas przelotu wynosi od 4 do 5 minut. Śmiałkom możemy zaproponować konkurs na najlepszego pilota.


Film:


Dane Techniczne:

Symulator lotu VR wynajem:
Przepustowość
: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1,5kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 130 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


symulator lotu vr wynajem

lotniczy symulator vr wynajem na eventy

symulator lotu wynajem

lotnicze symulatory vr wynajem