Sanie Św. Mikołaja


Sanie Świętego Mikołaja wynajem
Imprezy firmowe / imprezy zimowe / szkolenia

Wyruszmy na przygodę razem ze świętym Mikołajem w okresie przedświątecznym

Opis ogólny:
Sanie świętego Mikołaja na wynajem to niezastąpiona atrakcja w okresie świątecznym. Urządzenie ma kształt sań i jest bogato zdobione. Wystrój uzupełniają dwie duże figury reniferów. Ponadto, sanie posiadają połyskujące płozy, które nadają dodatkowych walorów estetycznych. Oprócz tego panoramiczny obraz i ruchome fotele sprawiają, że uczestnicy zabawy czują się jakby naprawdę unosili się nad zimową krainą. Symulator lotu saniami Mikołaja jest przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dorosłych.  Jeśli szukają Państwo atrakcji Świątecznych, nasz symulator lotu saniami Mikołaja nadaje się idealnie.
W przypadku zainteresowania naszymi zimowymi atrakcjami proponujemy wynajem sań Mikołaja. Każde centrum handlowe w listopadzie i grudniu prezentuje liczne dekoracje oraz buduje świąteczną atmosferę. W związku z tym symulator lotu saniami Mikołaja wkomponowałby się w wystrój sklepów, zapewniając równocześnie rozrywkę odwiedzającym.

Atrakcje świąteczne wynajem

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w saniach. Następnie po krótkim kursie obsługi, symulator sań Mikołaja wyrusza w drogę. Zadaniem gracza jest wystartowanie i bezpieczny przelot nad budynkami. Ponadto przez cały czas nad przebiegiem zabawy czuwa nasz instruktor. Dba o to, aby każdy lot saniami św. Mikołaja wynajem był komfortowy i udany. Zabawa trwa od 2 do 5 minut.

Zachęcamy do zapoznania się z zestawami symulatorów świątecznych, w których skład wchodzą Sanie Świętego Mikołaja i inne atrakcje świąteczne przeznaczone na wynajem.


Dane Techniczne

Symulator sań Mikołaja:
Uwaga: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 108 cm
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 150 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 150 cm, długość 513 cm, wysokość 130 cm
Wymiary do transportu: szerokość 150 cm, długość 108 cm, wysokość 130 cm


Symulator lotu saniami św. Mikołaja

Lot saniami Mikołaja

Sanie Świętego Mikołaja wynajem na imprezy

Sanie Świętego Mikołaja wynajem

Sanie Świętego Mikołaja wynajem

Sanie Świętego Mikołaja

Symulator sań Św. Mikołaja to niejedyne atrakcje świąteczne wynajem jakie mamy dla Państwa przygotowane. Dodatkowo posiadamy symulatory zimowe 5D i 9D, a także symulator rollercoaster VR w zimowej scenerii. Ponadto zachęcamy do lotu paralotnią nad krainą lodu.

Oprócz pięknych sań zaprzężonych w renifery lot saniami Mikołaja możemy wzbogacić świątecznym przebraniem obsługi.