7D VR Lot paralotnią

Lot paralotnią nad krainą wiecznego lodu.


Opis:

Opis ogólny:
Symulator lotu paralotnią 7D to profesjonalna ruchoma platforma wyposażona w wentylatory i siłowniki oraz hełm Oculus Rift, dzięki którym uczestnik zabawy ma wrażenie rzeczywistego lotu na dużej wysokości. Zastosowana w symulatorze technologia wirtualnej rzeczywistości pozwala graczom nie tylko doświadczać lotu, ale również podziwiać florę i faunę antarktycznej krainy. To idealna atrakcja na imprezy zimowe i świąteczne oraz eventy organizowane dla branży turystycznej. Istnieje możliwość nałożenia logo lub logotypu firmowego organizatora eventu na zewnątrz urządzenia oraz w grze.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w fotelu platformy 7D. Po upewnieniu się, iż pasy bezpieczeństwa oraz hełm Oculus Rift zostały prawidłowo założone nasza obsługa uruchamia grę. Czas zabawy to ok. 6 min.


Film:


 Dane Techniczne:

Urządzenie „7D Lot paralotnią” wynajmujemy wraz z naszą obsługą i transportem. Do ustawienia platformy niezbędne jest równe i suche podłoże. Do transportu urządzenia na miejsce jego instalacji wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości 130 cm bez schodów. Urządzenie może być transportowane windą towarową. Urządzenie nie pozostawia śladów na podłożu i nie niszczy parkietu. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi logistycznej sugerujemy instalację urządzenia na miejscu imprezy z jednodniowym wyprzedzeniem.

7D Lot paralotnią:
Przepustowość
: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/3kW – zwykłe gniazdko (proszę o osobny bezpiecznik 16A)
Waga urządzenia: 350 kg – nie niszczy parkietu, podłoża, mamy gumowe podkładki
Wymiary do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 200 cm, wysokość 220 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów (drzwi, winda) o szerokości: 130 cm


 Galeria:

Platforma 7D - Oculus - wirtualny lot

Platforma 7D - Oculus -lot nad górami

symulator lotu paralotnia 7D

symulator lotu paralotnia