Motocykl Sportowy


Opis:

Opis ogólny:
Symulator motocykla sportowego to profesjonalne urządzenie imitujące zachowanie motocykla sportowego na torze wyścigowym i nie tylko. Urządzenie zostało wyposażone w oryginalne podzespoły: sprzęgło, hamulec, gaz, skrzynię biegów, klakson. Symulator jest sterowany za pomocą ruchów ciała oraz kierownicy. Smaczku zabawie dodaje panoramiczny obraz, który oddaje w pełni wrażenie prawdziwej jazdy. Nad prawidłowym przebiegiem zabawy czuwa nasz personel. Istnieje możliwość umieszczenia logo lub logotypu firmowego lub innej reklamy w grze oraz na zewnątrz symulatora. Symulatory dostępne są w kolorach czerwonym i zielonym.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy wsiada na motor. Po krótkim instruktarzu wyrusza na tor, na którym ma do pokonania dwa okrążenia – pierwsze testowe i drugie konkursowe. Najlepsze wyniki zapisujemy na tablicy wyników LCD. Urządzenie jest dostosowane do pracy z dorosłymi oraz dziećmi.


Film:


 Dane Techniczne:

Symulator motocykla:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary do transportu: szerokość 87 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm


Galeria:


Symulator Motocykla Sportowego

Symulator motocykla wynajem.

Symulator motocykla sportowego.

Symulator motocykla na imprezy firmowe.

Symulator motocykla festyny.

Motocykl sportowy wynajem na imprezy.

Poczuj prawdziwe emocje.

Obsługujemy imprezy i eventy na terenie całego kraju. Nasze symulatory, w tym także symulator motocykla sportowego, można spotkać w miastach, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice i inne.