Refleksomierz

atrakcje dla firm wynajem


Refleksomierz kosmiczny wynajem
imprezy firmowe / szkolenia / pikniki  

Opis ogólny:
Nasz refleksomierz na wynajem to symulator refleksu stworzony na bazie profesjonalnego urządzenia do badania czasu reakcji kierowców, pilotów i operatorów ciężkiego sprzętu. Batak na wynajem zapewnia świetną zabawę i pomaga trenować refleks. Oprócz tego refleksomierz wspomaga koordynację ruchowo-wzrokową, a także spostrzegawczość i zdolność koncentracji uwagi. Bogaty wybór szat graficznych urządzenia pozwala nam na swobodne dopasowywanie wyglądu urządzenia do tematyk imprezy. Ponadto wynajem trenażera to fantastyczne dopełnienie, którego nie może zabraknąć na żadnej imprezie kosmicznej i konwencie. Dodatkowo symulator czasu reakcji wynajem zapewni rozrywkę osobom oczekującym na skorzystanie z innych atrakcji.

Sposób zabawy:
Zadaniem zawodnika jest wykazanie się jak najlepszym refleksem. W tym celu uczestnik zabawy musi w jak najkrótszym czasie gasić zapalające się losowo lampki. Czas trwania zabawy to 60 sekund.


DANE TECHNICZNE

Refleksomierz:
Przepustowość: 50 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (10 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/0,5 kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 30kg
Wymiary do transportu: szerokość 125 cm, długość 15 cm, wysokość 200 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 125 cm, długość 100 cm, wysokość 200 cm


Symulator refleksu wynajem

Refleksomierz

Refleksomierz wynajem Refleksomierz

Refleksomierz

Refleksomierz

Symulator czasu reakcji może posiadać dowolną szatę graficzną. Wynajem trenażera na eventy to doskonały dodatek do każdej imprezy i każdego spotkania.