Duża Impreza F1


WYNAJEM ATRAKCJI F1

Duża impreza F1 to wynajem atrakcji F1, w której skład wchodzą różne ruchome symulatory F1. Polecamy je w szczególności na imprezy integracyjne dla firm.

Opis ogólny:
Atrakcje f1 na imprezy mogą być użytkowane zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci. Na duże imprezy F1 polecamy przede wszystkim cztery ruchome symulatory F1, dwa automaty do gier arcade w klimacie F1 oraz bolid F1 w skali 1:1. Wynajem atrakcji f1 to cały pakiet wrażeń dla sporej ilości gości na evencie firmowym, a także na imprezach rajdowych. W związku z tym oferujemy Państwu aż osiem urządzeń.

Ponadto istnieje możliwość rozegrania wyścigu dla zawodników na tym samym torze. Oczywiście zapewniamy obsługę symulatorów F1 oraz namioty ochronne na eventy plenerowe. Wynajem F1 symulator = udana impreza!

Sposób zabawy:

Na imprezie możemy przeprowadzić konkurs. Wynajem bolidu F1 i wynajem symulatora F1 umożliwi nam przeniesienie się na wirtualny tor chociażby w Monte Carlo. Cała wizualizacja naszych urządzeń spowoduje, że goście wczują się zwłaszcza w klimat imprezy F1. Ponadto zasady przebiegu konkursu omawiane są z konferansjerem przed imprezą – ustalenie zajmuje ok. 10 min.

Eliminacje – przez 2-3 godziny wszyscy uczestnicy korzystają z symulatorów F1, a nasza obsługa zapisuje wyniki na tablicy TV, zwłaszcza te najlepsze. Po tym czasie, prowadzący imprezę wreszcie ogłasza listę finalistów (3-4 osoby) i zaprasza na wyścig finałowy.
Finał – Po pierwsze typujemy 1,2,3 miejsce. Po drugie odbywa się rozdanie nagród (po stronie organizatora). Oprócz tego osoby oczekujące na swoją kolej mają do dyspozycji inne atrakcje f1 na imprezy. Są to automaty RETRO z grami F1 oraz reflekomierz.
Po za tym po konkursie uczestnicy nadal będą mogli korzystać z urządzeń.


FILM:


WYNAJEM F1 SYMULATOR

Zestaw „Duża Impreza F1” – 8 atrakcji:
– 4 x wynajem F1 symulator ruchomy z panoramicznym obrazem
– 2 x automaty Arcade – RETRO z grami F1
– refleksomierz F1
– bolid F1 w skali 1:1 – wzór Mercedes
– wystrój F1 (po 2szt. beczeg i flag, dodatkowo podium zwycięzcy)
– tablica z wynikami LCD 32”
– rozgrywki pomiędzy uczestnikami

Dane techniczne:
– przepustowość: 80 osób/1h
– czas pracy na imprezie F1: 8h + czas rozłożenia (60 min.) i złożenie sprzętu.
– zasilanie: 6 x 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 98 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm
Formuła F1 w skali 1:1
– wymiary do transportu: szerokość 160 cm, długość 450 cm, wysokość 120 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 500 cm, wysokość 120 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 160 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).


ATRAKCJE F1 NA IMPREZY

WYNAJEM BOLIDU F1

wynajem bolidu f1

RUCHOME SYMULATORY F1

wynajem f1 symulator