Duża Impreza – BHP Jazdy


OPIS:

Opis ogólny:
„Duża impreza – BHP jazdy” to największy i najbogatszy pakiet atrakcji związanych z bezpieczną jazdą. Bardzo dobrze sprawdzi się podczas imprez motoryzacyjnych, imprez plenerowych, a także dużych eventów poświęconych problematyce bezpieczeństwa na drogach.

W ramach dostępnych atrakcji oferujemy dwuosobowy symulator dachowania samochodu, który umożliwia „przeżycie” dachowania samochodu w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. W pakiecie znajdzie się także symulator zderzenia pojazdu z betonową ścianą, który przybliży uczestnikom zabawy odczucia i uczucia towarzyszące zderzeniom z przeszkodami oraz innymi pojazdami. Dla kontrastu – ruchomy symulator bezpiecznej jazdy, który dzięki specjalistycznym siłownikom wiernie odzwierciedla przeciążenia, jakim poddawany jest samochód w trakcie jazdy. „Duża impreza – BHP jazdy” to także szereg mniejszych urządzeń, takich jak refleksomierz sprawdzający koordynację ruchową i refleks uczestników, alkogogle symulujące stan upojenia alkoholowego, symulator wystrzelenia poduszki powietrznej oraz PitStop, czyli symulator szybkiej wymiany koła.

Oferta obejmuje obsługę urządzeń. Wykwalifikowana kadra czuwa nad prawidłowym przebiegiem zabawy oraz bezpieczeństwem uczestników korzystających z naszych atrakcji.

Sposób zabawy:
Podczas trwania eventu uczestnicy zabawy mogą bez ograniczeń korzystać z wszystkich atrakcji. Pracownicy firmy Vreal zadbają o ich bezpieczeństwo oraz komfort zabawy, jak również dopowiedzą na wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa na drodze.

Czas pracy urządzeń: 8 godzin


FILM:


Zestaw „Duża impreza – BHP-jazdy” – 9 atrakcji:
– 1 x symulator dachowania
– 1 x symulator zderzenia
– 1 x pokaz airbag sym
– 1 x symulator jazdy
– 1 x symulator jazdy motocyklem
– 1 x symulator jazdy rowerem
– 1 x pit-Stop – Car
– 1 x alkogogle
– 1 x refleksomierz
– 2 x namiot pod urządzenia (3×6)

Dane techniczne:
– przepustowość: 150+ osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
– zasilanie 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 217 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm
– wymiary po rozłożeniu: 20 x 5 m

Uwagi:
Symulator dachowania oraz zderzeń przeznaczony jest dla osób powyżej 16 lat.


GALERIA:

BHP jazdy

bhp