Symulator ciężarówki


Symulator ciężarówki wynajem
Imprezy firmowe / szkolenia / targi 

Opis ogólny:
Ściganie się ciężarówkami to istne szaleństwo, które wymaga nie lada zdolności. Nasz symulator ciężarówki sportowej dla dwóch osób to urządzenie, dzięki któremu każdy może wcielić się w rolę kierowcy ścigającego się po torze wyścigowym. Specjalna konstrukcja symulator a samochodu ciężarowego pozwala uczestnikom zabawy „poczuć” masę pojazdu i jego podsterowność. Ciężarówki sportowe mają moc do 1000 KM, a utrzymanie ich na drodze jest prawdziwym wyzwaniem. Oprócz tego atrakcja jest wyposażona w ruchome fotele, panoramiczny obraz, sekwencyjną skrzynię biegów, obrotomierz i wyświetlacz biegów. Teraz symulator ciężarówki jest także dostępny w technologii VR – wynajem na event.

Symulator samochodu ciężarowego wynajem

Uczestnik zabawy może wybrać tor, na którym będzie się ścigał oraz ciężarówkę, którą poprowadzi. Wśród dostępnych marek znajdują się m.in.: Volvo, Man, Renault, Mercedes i Iveco. Ponadto symulator jazdy ciężarówką wynajem przyciągnie uwagę i uatrakcyjni stoiska targowe. Na symulator można nałożyć logo lub logotyp firmy lub inną reklamę zarówno w grze jak i na zewnątrz symulatora.

Sposób zabawy:
Gracz zasiada za kierownicą. Po krótkim instruktarzu wjeżdża na tor wyścigowy, na którym ma do pokonania dwa okrążenia – pierwsze testowe i drugie konkursowe. W trakcie trwania zabawy nasz pilot podpowiada kierowcy i ostrzega przed zbliżającymi się zakrętami.


Film:


Dane techniczne:

Symulator ciężarówki:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 150 kg
Wymiary do transportu: szerokość 140 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm


Symulator jazdy ciężarówką wynajem

Symulator ciężarówki.

Symulator samochodu ciężarowego.

Symulator samochodu Tira

Obraz panoramiczny

Orlen Platinum Truck2

Symulator ciężarówki VR na wynajem to świetna atrakcja na event, imprezy i spotkania firmowe, a także konferencje i targi motoryzacyjne.

Prowadź ciężarówkę sportową.