F1 Ferrari

Cena wynajmu od 3900 zł netto 


Symulator F1 wynajem
imprezy / festyny / pokazy / pikniki


Opis ogólny:
Symulator F1 Ferrari to naturalnych rozmiarów model bolidu ze stajni F1 Ferrari, który został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do jego budowy wykorzystano zawieszenie i koła montowane w prawdziwych bolidach. Urządzenie może być wykorzystywane jako samochód wystawowy oraz symulator F1. Symulator jest wyposażony w komputer, trzy monitory LCD, kierownicę F1 z systemem zwrotnym, sportowe pedały gazu i hamulca oraz regulowany dźwięk przestrzenny. Urządzenie jest dostosowane do pracy zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi. Istnieje możliwość nałożenia loga / logotypu firmy na skorupie bolidu oraz w grze. Sportowy wygląd bolidu podkreśla dodatkowo subtelne oświetlenie led.

Sposób zabawy:
Uczestnik wsiada do Bolidu F1. Po udzieleniu wskazówek i upewnieniu się, że pedały gazu i hamulca są w odpowiedniej odległości nasza obsługa włącza grę. Zabawa składa się z dwóch okrążeń wybranego toru F1 – pierwszego zapoznawczego i drugiego konkursowego. Istnieje możliwość zmiany liczby okrążeń oraz poziomu trudności gry. Czas przejazdu dla jednej osoby to około 4 minut.


Dodatki:

Zapewniamy wystrój rajdowy orz rekwizyty, dzięki którym uczestnicy zabawy poczują się jak na prawdziwym torze formuły 1. Dysponujemy m.in.: namiotami, pucharami, podium, postaciami kierowców i refleksomierzami.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty Impreza F1. Oferta obejmuje wynajem kilku symulatorów jazdy wraz z oprawą graficzną i wystrojem wnętrza oraz wieloma interesującymi konkursami dla uczestników.


Dane techniczne:

F1 Symulator w skali 1:1
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 400 kg ( nie niszczy parkietu)
Wymiary do transportu: szerokość 160 cm, długość 450 cm, wysokość 120 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 500 cm, wysokość 120 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 160 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).


Galeria:


 Symulator F1 – wzór Ferrari

F1 symulator na imprezy - wynajem

Symulator F1 wynajem Warszawa

Symulator f1 Gdańsk

Symulator jazdy F1 na imprezy wynajem Kraków

Bolid F1 Ferrari w skali 1:1

Symulator F1 – Formuła F1 wynajmujemy na imprezy na terenie całego kraju. Obsługujemy miasta takie jak Warszawa, Gdańsk, Katowice, Poznań, Szczecin i inne.