Symulator zderzeń

Impreza BHP Jazdy - Symulator zderzeń

Cena wynajmu 1200 zł netto


Symulator zderzeń wynajem
Pikniki / imprezy firmowe / targi

Opis ogólny:
Symulator zderzeń to kolejne z urządzeń składających się na pakiet Bezpieczny weekend. Urządzenie daje uczestnikom zabawy możliwość przekonania się co czuje kierowca i pasażer w momencie zderzenia pojazdu. Zderzenie w naszym symulatorze odbywa się przy prędkości 8 km/h. Choć mogłoby się wydawać, że 8 km/h to niewielka prędkość, doświadczenie pozwala uświadomić sobie jakie siły działają na ludzkie ciało podczas faktycznego zderzenia i jak ogromną wagę dla naszego życia ma zapinanie pasów. Nad przebiegiem zabawy czuwa doświadczona obsługa, która odpowie na wszystkie pytania uczestników. Urządzenie przeznaczone dla osób pow. 16 roku życia.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce na fotelu i zapina pasy bezpieczeństwa. Po upewnieniu się, że pasy zostały właściwie zapięte obsługa uruchamia urządzenie. Uderzenie następuje z prędkością ok. 8h/godz. Istnieje możliwość regulacji prędkości.


DANE TECHNICZNE:

Symulator zderzeń:
Przepustowość:
40 osób/1h
Czas pracy na imprezie:
8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenie sprzętu.
Zasilanie:
 brak
Wymiary do transportu:
szerokość 70 cm, długość 187 cm, wysokość 140 cm
Wymiary po rozłożeniu:
szerokość 70 cm, długość 374 cm, wysokość 140 cm
Uwagi:
z urządzenia mogą korzystać osoby pow. 16 roku życia


Film:


Galeria:

symulator zderzen samochodow

symulator zderzen gra

symulator zderzen wynajem szkolenia bhp

Zderzenie przy prędkości 8km/h.


REGULAMIN:

Głównym zadaniem urządzeń wchodzących w skład pakietu Bezpieczny weekend – symulatora dachowania i symulatora zderzeń – jest podnoszenie świadomości uczestników zabawy.

  1.  Z urządzeń mogą korzystać osoby powyżej 16 roku życia.
  2. Korzystanie z urządzeń odbywa się na własne ryzyko i odpowiedzialność.
  3. Korzystanie z urządzeń może wiązać się z ryzykiem występowania skutków ubocznych: drobnych urazów takich jak zadrapania i siniaki, zawrotów głowy i omdleń.
  4. Z urządzeń nie mogą korzystać: kobiety w ciąży, osoby cierpiące na schorzenia, które w wyniku korzystania z urządzeń mogą mieć negatywne następstwa oraz osoby będące pod nadmiernym wpływem alkoholu.
  5. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia jedzenia i napojów do urządzeń oraz żucia gumy w trakcie korzystania z urządzeń.
  6. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia do urządzeń ostrych i ciężkich przedmiotów, w tym biżuterii i telefonów komórkowych, które mogą prowadzić do wystąpienia urazów.
  7. Przed i w trakcie korzystania z urządzeń obowiązuje bezwzględny nakaz postępowania zgodnie z poleceniami obsługi urządzenia.
  8. Obsługa urządzenia oraz organizator imprezy nie ponoszą odpowiedzialności za zgubione przez uczestników zabawy przedmioty.

Uwaga!

Przed skorzystaniem z urządzenia zastanów się, czy nie będzie to miało negatywnych skutków dla Twojego zdrowia. Koniecznie upewnij się, że masz dobrze zapięte pasy!!!