Alkogogle

Impreza BHP Jazdy - Alkogogle


Alkogogle wynajem
szkolenia bhp / targi / pikniki / imprezy

Opis ogólny:
Alkogogle to gadżet, którego nie możne zabraknąć na żadnej imprezie i evencie. Urządzenie symulujące upojenie alkoholowe pozwala uczestnikom zabawy uświadomić sobie jak ogromnym zagrożeniem jest jazda na podwójnym gazie. Ponadto zabawa z alkogoglami to niezapomniana rozrywka, która dostarczy gościom na imprezach i eventach mnóstwo śmiechu i radości.

Alkogogle na event

Urządzenie symulujące upojenie alkoholowe zniekształca widziany obraz tak, że osobie użytkującej alkogogle obniża się koncentracja, spowalnia czas reakcji i z trudem określa kierunek.

Atrakcja na imprezy może być użytkowana zarówno w budynku jak i na powietrzu podczas festynu lub pikniku. Ze względu na złe warunki atmosferyczne w tym nadmierne słońce możemy zaproponować wynajem namiotów ochronnych.

Sposób zabawy:
Żeby uzmysłowić uczestnikom z jakim opóźnieniem ludzki umysł reaguje na bodźce w stanie upojenia alkoholowego, zabawę rozpoczynamy od rozstawienia pachołków w niewielkich odstępach. Następnie zakładamy urządzenie symulujące stan nietrzeźwości. Zadaniem uczestnika jest przejść trasę slalomu tam i z powrotem bez dotykania pachołków. Zabawę można rozegrać w wariancie konkursowym. Czas trwania zabawy dla jednego uczestnika to ok. 2 min.


Film:

 


DANE TECHNICZNE:

Alkogogle:
Przepustowość: 40 osób/1h
Czas pracy na imprezie:
8h + czas rozłożenia (10 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: urządzenie nie wymaga zasilania
Wymiary po rozłożeniu: 2m x 6m


Alkogogle na imprezy

Algogogle na festyny

Alkogoogle wynajem i cena

Alkogoogle na imprezy

Zupełnie jak po kilku głębszych!

Alkogogle na wynajem to magiczne okulary, które ukazują obraz rzeczywistości osoby po spożyciu alkoholu. W związku z tym użytkownik alkogogli na imprezie może doświadczyć stanu nietrzeźwości bez konieczności wypicia mocniejszych trunków.