Flippery, pinball RETRO


Flippery wynajem na imprezy firmowe, targi, pikniki Prowadzimy wynajem w miastach: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i w całym kraju

Opis ogólny:
Flippery na wynajem to automaty zręcznościowe do gry lub inaczej pinball zbudowany z planszy, w którym gracz za pomocą elektronicznych łapek ma za zadanie odbijać stalową kulkę. Jego celem jest uzyskanie jak największej ilości punktów. Ponadto na planszy flippera mogą znajdować się różne figury i elementy, za których trafienie otrzymujemy punkty. Gracz kończy grę w momencie stracenia wszystkich kul (zazwyczaj są 3 bile). Na automaty do gier retro wynajem możemy nanieść logo Państwa firmy.

Sposób zabawy:
Zadaniem gracza jest zdobycie jak największej ilości punktów podczas gry. Automaty do gier  wynajem przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej. Oprócz tego jesteśmy w stanie dobrać flippery tematycznie do danej imprezy kosmicznej, imprezy lotniczej, imprezy rajdowej, itp.
Czas zabawy na pinballu ok. 6-10 min.

GRY RETRO NA EVENT FIRMOWY

Opis dodatkowy:
Flippery lub inaczej pinball przeznaczony jest na wynajem na imprezy firmowe, eventy, targi branżowe, szkolenia i konferencje. Automaty retro wynajem na imprezy sprawdzają się jako idealna atrakcja na każdy event i spotkania pracownicze. Posiadamy flippery nowe i używane z lat 90 po pełnej renowacji. Na jeden event jesteśmy w stanie zapewnić do 30 flipperów.

Informacja prawna:
Automaty „FLIPPERY” RETRO nie mają znamion gier hazardowych.
Urządzenia nie przyjmują bilonu, banknotów czy kart kredytowych.
Nie ma wygranych pieniężnych i rzeczowych.

Automaty zręcznościowe wynajmowane są w ramach zestawów.
Minimalna liczba urządzeń w zestawie wynosi 2 szt.


DANE TECHNICZNE:

Flippery:
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 70 cm, długość 140 cm, wysokość 190 cm


AUTOMATY flippery WYNAJEM NA IMPREZY