Flippery, pinball RETRO

Flippery wynajem

Cena wynajmu od 1200 zł


Flippery wynajem
/ imprezy firmowe / Targi / pikniki

Opis ogólny:
Flipper wynajem to automaty zręcznościowe do gry lub inaczej pinball zbudowany z planszy, w którym gracz za pomocą elektronicznych łapek ma za zadanie odbijać stalową kulkę. Jego celem jest uzyskanie jak największej ilości punktów. Ponadto na planszy flippera mogą znajdować się różne figury i elementy, za których trafienie otrzymujemy punkty. Gracz kończy grę w momencie stracenia wszystkich kul (zazwyczaj są 3 bile). Na automaty do gier wynajem możemy nanieść logo Państwa firmy.

Sposób zabawy:
Zadaniem gracza jest zdobycie jak największej ilości punktów podczas gry. Automaty do gier  wynajem przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej. Oprócz tego jesteśmy w stanie dobrać flippery tematycznie do danej imprezy. Na przykład pinball Star Wars do imprezy kosmicznej, automat do gier F-14 Tomcat do imprezy lotniczej lub Dead Walking do imprezy Halloween. Czas zabawy na pinballu ok. 6-10 min.

AUTOMATY ZRĘCZNOŚCIOWE

Opis dodatkowy:
Flipper lub inaczej pinball przeznaczony jest na wynajem na imprezy firmowe, eventy, targi branżowe, szkolenia i konferencje. Automaty wynajem na imprezy sprawdzają się jako idealna atrakcja na każdy event i spotkania pracownicze. Posiadamy flippery nowe, firmy Stern i używane z lat 90 po pełnej renowacji, przeglądzie. Jesteśmy w stanie zapewnić do 10 flipperów.

Informacja prawna:
Automaty „FLIPPERY” firmy Stern nie mają znamion gier hazardowych.
Urządzenia nie przyjmują bilonu, banknotów czy kart kredytowych.
Nie ma wygranych pieniężnych i rzeczowych.

Automaty zręcznościowe wynajmowane są w ramach zestawów.
Minimalna liczba urządzeń w zestawie wynosi 2 szt.


DANE TECHNICZNE:

Flippery:
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 70 cm, długość 140 cm, wysokość 190 cm


AUTOMATY WYNAJEM NA IMPREZY